رژگونه چاکلت بورژوا 54

540,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

رژگونه چاکلت بورژوا شماره 54

رژگونه برنز بورژوا طلایی 

رنگ برنز طلایی  bourjois  gold bronzing powder

حجم دهنده 

حجم محصول 18 میل

ساخت ایتالیا

مجوز بهداشت:124463545600

رژگونه چاکلت بورژوا شماره 54 رنگ برنز طلایی دارد و برای آرایش برنز مناسب است بخصوص خانم هایی که می خواهند آرایش گونه آنها تن طلایی داشته باشد  این رنگ رژگونه بورژوا  کاملا مناسب است کارایی دیگر این رژگونه برای برنز کردن  کل صورت  است اما اگر ابتدا از پنکیک برنز استفاده شود و سپس بوسیله یک برس بزرگ از این رژگونه برای ارایش کل صورت استفاده شود مفید خواهد بود .سعی کنید با برس رژگونه یا برس آرایش خود به شکل خیلی نرم و ملایم از مواد رژگونه بورژوا به تمام نواحی صورت خود استفاده کنید .

 یک ویژگی خوب  رژگونه برنز بورژوا حجم زیادی آن  (تقریبا 18 گرم ) است که مدت زیادی می توان استفاده کرد و کاملا فشرده است .

رژگونه چاکلت بورژوا برای آرایش برنز مناسب است و برای کل صورت و گونه کاربرد دوگانه دارد.

رژگونه ها دونوعند نوع پودری و کرمی، خانم هایی که پوست خشک دارند باید از انواع کرمی آن استفاده کنند تا رطوبت و آبرسانی به پوستشان حفظ شود و خانم هایی که پوست چرب دارند باید از انواع پودری آن استفاده کنند. برای پوست های معمولی تا چرب هم انواع پودری مناسب است.

برای پر کردن صورت های لاغر باید رژگونه را با حرکت های دورانی روی گونه ها بزنید و به سمت استخوان گونه محو کنید و صاف به سمت استخوان گوش ها بروید. برای گود کردن صورت های چهارگوش نیز کافیست رنگ ملایم بر سیب صورت و گودی گونه بزنید و یرای برجسته کردن گونه ها با رژگونه ای 2 درجه تیره تر از پوست دور استخوان گونه تان را تیره کنید.

برای دوام بیشتر رژگونه اول رژگونه کرمی بعد کمی پودر مات و در آخر رژگونه پودر مورد نظرتان را روی گونه بزنید.

رژگونه بورژوامات چاکلت

مــزایا
مــعایب