رژگونه دایانا

560,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

رژگونه حرفه ای دیانا آف لندن

مناسب برای میکاپ حرفه ای

ابریشمی با پوشش فوق العاده 

محصول کشور ایتالیا

دارای لیبل و مجوز وزارت بهداشت

در تنوع رنگ فوق العاده

با کلیک و انتخاب رنگ از سمت راست، تصویر بزرگ مربوط به همان رنگ رژگونه در سمت چپ نمایش داده میشود.

مجوز بهداشت:344263453546

رژگونه دیانا آف لندن در 9رنگ

رژگونه دایانا رژگونه ابریشمی با پوشش فوق العاده با ماندگاری طولانی و ظاهری شاداب به پوست  شما می بخشد. عاری از مواد معطر بوده و دارای 9 رنگ متنوع  و زیبا می باشد. با رنگدانه های مات و براق ظاهری ابریشمی به پوست شما می بخشد. تمامی محصولات برند دیانا از جمله رژگونه از ترکیبات کاملا گیاهی تهیه شده و از سلامت پوست را حفظ میکنند. تمامی 9رنگ رژگونه دیانا از رنگهای محبوب و پر استقبال رژگونه هستند ک ظاهری جذاب برای شما به ارمغان می آورند.

لیبل و مجوز وزارت بهداشت نیز مهر تاییدی برای کیفیت و اصالت رژگونه های دیانا میباشد.

روش استفاده:با استفاده از رژگونه دایانا در زیز گونه و محو کردن آن روی استخوان گونه بر جستگی آن را بیشتر  نمایان کنید. در قسمت هایی ک میخواهید برجسته به نظر برسد از رژگونه روشن و براق و نواحی ک میخواهید تو رفته به نظر برسد از رژگونه تیره و مات استفاده کنید.

رژگونه ها دونوعند نوع پودری و کرمی، خانم هایی که پوست خشک دارند باید از انواع کرمی آن استفاده کنند تا رطوبت و آبرسانی به پوستشان حفظ شود و خانم هایی که پوست چرب دارند باید از انواع پودری آن استفاده کنند. برای پوست های معمولی تا چرب هم انواع پودری مناسب است.

برای پر کردن صورت های لاغر باید رژگونه را با حرکت های دورانی روی گونه ها بزنید و به سمت استخوان گونه محو کنید و صاف به سمت استخوان گوش ها بروید. برای گود کردن صورت های چهارگوش نیز کافیست رنگ ملایم بر سیب صورت و گودی گونه بزنید و یرای برجسته کردن گونه ها با رژگونه ای 2 درجه تیره تر از پوست دور استخوان گونه تان را تیره کنید.

برای دوام بیشتر رژگونه اول رژگونه کرمی بعد کمی پودر مات و در آخر رژگونه پودر مورد نظرتان را روی گونه بزنید.

رژگونه دی ام جی ام

مــزایا
مــعایب