رژگونه کلاسیک کوچک

230,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

رژگونه تراکوتا کلاسیک کوچک

در رنگهای ترکیبی و براق بسیار زیبا

محصول کشور ترکیه

ماندگاری بالا و قدرت پخش پذیری بسیار خوب

بافت سبک و مخملی

با کلیک و انتخاب رنگ مورد نظر خود در سمت راست تصویر مربوط به همان رنگ رژگونه در سمت چپ نمایش داده میشود.

مجوز بهداشت:44356675344

رژگونه تراکوتا کلاسیک

محصولات کلاسیک سالهاست در ایران شهرت و محبوبیت ویژه ای یافته است و علت کیفیت خوب و قیمت بسیار مناسب این لوازم آرایش است. رژگونه های کلاسیک در دو سایز و در تنوع رنگی عالی از رنگهای ترکیبی و براق بسیار زیبا از محصولات محبوب کلاسیک است. رژگونه های کلاسیک با بافت نرم و سبک و مخملی و رنگهای جذاب همچنین قدرت پخش پذیری عالی بر روی هر پوست نشسته و آرایش صورت را کامل کرده و چهره ای جذاب به شما میبخشد. مواد این رژگونه از ریزترین ذرات تشکیل شده که ماندگاری خوب داشته و عاری از مواد مضر برای پوست است. رژگونه های کلاسیک در سالن های آرایش بسیار استفاده میشود.

رژگونه ها دونوعند نوع پودری و کرمی، خانم هایی که پوست خشک دارند باید از انواع کرمی آن استفاده کنند تا رطوبت و آبرسانی به پوستشان حفظ شود و خانم هایی که پوست چرب دارند باید از انواع پودری آن استفاده کنند. برای پوست های معمولی تا چرب هم انواع پودری مناسب است.

برای پر کردن صورت های لاغر باید رژگونه را با حرکت های دورانی روی گونه ها بزنید و به سمت استخوان گونه محو کنید و صاف به سمت استخوان گوش ها بروید. برای گود کردن صورت های چهارگوش نیز کافیست رنگ ملایم بر سیب صورت و گودی گونه بزنید و یرای برجسته کردن گونه ها با رژگونه ای 2 درجه تیره تر از پوست دور استخوان گونه تان را تیره کنید.

برای دوام بیشتر رژگونه اول رژگونه کرمی بعد کمی پودر مات و در آخر رژگونه پودر مورد نظرتان را روی گونه بزنید.

مشاهده تمام رژگونه ها

مــزایا
مــعایب