ادکلن زنانه کلوین کلین ریویل مشاهده عکس بزرگتر

ادکلن زنانه کلوین کلین ریویل

جدید

Give a Name

عطر زنانه کلوین کلین ریویل


نوع عطر:ادو پرفیوم
نوع رایحه:تلخ و تند ( شور ,چوبی)
رایحه های غالب به ترتیب: نمک - چوب کشمیر - عنبرسائل - چوب صندل - فلفل صورتی - فلفل سیاه
مناسب: خانم ها
پخش بو: نیم متر
ماندگاری عطر: 7 تا 12 ساعت
حجم محصول: 100 میلی لیتر

محصولات مرتبط

توضیحات

عطر زنانه کلوین کلین ریویل

درباره ادکلن ریویل زنانه کلوین کلاین: عطر زنانه ریویل سی کی در سال 2014 یک سال قبل از جفت مردانه ساخته شد. طراحی ادوپرفیوم پریویل بر عهده ژان مارک شایلان و برونو ایوانوویچ بود. عطر زنانه ریویل رایحه ای معتدل مناسب چهار فصل و خاص دارد که برای بانوان خاص طراحی شده و شاید مشابه آن را به سختی به توان در عطری دیگر دید. ظرف ادکلن ریویل کلوین کلاین بسیار جالب طراحی شده و به شکل یک معکب است. ادکلن ریویل زنانه کلوین کلاین در حجم 100 میلی لیتری در اختیار مشتریان مدنگار قرار میگیرد.

نوع رایحه: معتدل چوبی مشکی و پودری و مایل به تلخی. در ابتدای رایحه حالت پودری آن را حس خواهید کرد که به وسیله ی فلفل کمی به تندی و کمی شوری گرایش دارد بعد از مدتی کمی گرم و چوبی میشود و تا پایان خواهد ماند

رایحه های غالب به ترتیب: نمک - چوب کشمیر - عنبرسائل - چوب صندل - فلفل صورتی - فلفل سیاه

رایحه آغازی عطر: فلفل صورتی, فلفل سیاه, نمک, چوب کشمیر

رایحه میانی عطر:  زنبق, عنبر

رایحه انتهایی عطر: وتیور, مشکع چوب صندل, کشمران

پخش بو: نیم متر

ماندگاری عطر: 7 تا 12 ساعت

فصل استفاده: چهار فصل (پاییز)

سن استفاده: بالای 25 سال

گارانتی: مدنگار سلامت و اصل بودن کالا را تضمین میکند.

درباره برند: کلوین کلاین در نیویورک در سال 1942 متولد شد. بعد از اتمام تحصیلاتش به مدت دو سال به عنوان دستیار طراحی و دوخت مشغول به کار شد تا توانست با سرمایه ی خود نمایشگاه لباس خود را تاسیس کند وتا کنون جوایز زیادی را از شورای طراحان مد آمریکا, جایزه ی کوتی, جایزه ی جوانترین طراح مد از سی دی اف ای... کسب کرد. برند کلوین کلاین در سالهای دهه ی هفتاد میلادی مورد علاقه ی بانوان بود و نزد آنان شناخته شده تر بود ولی به مرور با تنوع بیشتر تولیدات خود در نزد آقایان هم محبوبیت کسب کرد. کلوین کلاین در سال های اول دهه هشتاد میلادی وارد دنیای عطر سازی شد و در نهایت در سال 2002 امتیاز خود را به شرکت فیلیپس فروخت. کلوین کلاین تا کنون درآمدی زیادی از محصولات خود کسب کرده و از شهرت جهانی برخوردار است. از محصولات کلوین کلاین لباس زیر زنانه و مردانه, لباس ورزشی به خصوص مایو شنا, عینک, زیور آلات و غیره میباشد.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.