ریش تراش پاناسونیک ES-ST25

2,590,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

ریش تراش پاناسونیک مدل ES-ST25

○ ریش تراش برگزیده سال 2012

قابل استفاده زیردوش   

دور موتور: rpm13000 (سریعترین ریش تراش دنیا)

شارژی              

ضدآب    

24ماه گارانتی      

ساخت ژاپن 

برای مشاهده فیلم معرفی دستگاه کلیک کنید

جهت معرفی و مشاهده اطلاعات بیشتر به پایین صفحه بروید

ریش تراش پاناسونیک مدل ES-ST25

ماشین اصلاح پاناسونیک Pnasonic  مدل ES-ST25  یک ریش تراش با تکنولوژی پیشرفته و ساخت کشور ژاپن است. این دستگاه به کمک  سنسورهایی با توجه به میزان تراکم مو در ناحیه اصلاح سرعت اصلاح را کاهش و یا افزایش میدهد, که علاوه بر مصرف بهینه باطری ,فرد فشار کمتری را روی صورت خود احساس میکند و پوست آسیب کمتری میبیند.

ماشین اصلاح پاناسونیک Pnasonic  مدل ES-st25 قابلیت استفاده بصورت مرطوب را نیز دارد و میتوانید این  ریش تراش را به همراه کف و ژل اصلاح حتی از دستگاه در زیر دوش استفاده کنید.

                                                               

ضمنا با توجه به این ویژگی ریش تراش در صورت کثیف شدن سری دستگاه میتوان آن را شست.در پایین تیغه ها دو دریچه تعبیه شده که آب با ورود به داخل تیغه ها میتواند از این دو دریچه خارج شده (یا از دریچه ها وارد و از بین تیغه ها خارج شود) و برای شستشوی تیغه ها کار بسیار راحت میشود.مانند شکل زیر:                                                                                                                                               

                                        

 تیغه های این ریش تراش از آلیاژ نقره ساخته شده تا به هیچ عنوان ایجاد حساسیت نکند.  

در صورت نیاز میتوانید از خط زن دقیق دستگاه استفاده کنید که با قرار گرفتن روی صورت با زاویه 90 درجه براحتی میتوانید خط ریش خود را مرتب کنید.

                                                                                         

سری این ریش تراش طوری طراحی شده که با خمیدگی های صورت منطبق شده و اصلاحی دقیق انجام میدهد.

تیغه های ریش تراش st25 با زاویه 30 درجه موها را میبرد که این زاویه برنده ترین حالت تیغه ها را ایجاد میکند.

ریش تراش پاناسونیک مدل st25 دارای سه تیغه مجزا میباشد که تیغه وسط برای کوتاه کردن موهای بلند طراحی شده و تیغه های ردیف اول و سوم برای اصلاح موهای کوتاهتر است, به صورتی که موهای مثلا بلند ابتدا وارد شیار های ریز تیغه وسطی شده و کوتاه میشود و سپس موهای کوتاه شده وارد سوراخ های تیغه های ردیف اول و سوم شده و عمل اصلاح کامل توسط این دو تیغه انجام میشود.

دارای قطعه مخصوص حمل و نقل دستگاه است که هم محافظ تیغه ها بوده و هم از روشن شدن ناگهانی دستگاه در داخل کیف یا ساک مسافرت جلوگیری میکند.

این ریش تراش پاناسونیک از باتری بسیار پیشرفته لیتیومی بهره میبرد که 1 ساعته کاملا شارژ شده و با این شارژ بمدت 45 دقیقه کار میکند.برای شارژ ریش تراش آنرا روی پایه شارژ قرار داده و آداپتور را به برق وصل میکنید.

نظر کارشناس: درصورتی که قصد ندارید تا هزینه زیادی برای خرید ریش تراش متقبل شوید و بدنبال ریش تراشی با کیفیت و ضد آب میگردیدماشین اصلاح پاناسونیک مدل ST25 گزینه بسیار مناسب است.   • فویلی
  • شارژی
  • 13000 rpm
  • دارای سنسور های حساس به حجم مو
  • قابل استفاده به صورت خشک و تر
  • قابلیت شارژ سریع
  • اصلاح صورت با نمره صفر
  • ژاپن

الان که قیمتش اف خورده خیلی خوبه با این قیمت خیلی ارزون شده و با امکاناتی که داره شاید بهترین ریش تراش پاناسونیک برای کادو گرفتن باشه

مــزایا
مــعایب